MicroToucher MAX тример за мажи

Цена
690ден. 349ден.

Заштеда 341ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
MicroT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

MicroToucher MAX тример за мажи е уред кој ќе ви помогне секогаш да изгледате уредно и привлечно.
Во пакет со 3 додатоци за да можете да ги скратите влакната на брадата, носот, ушите, бакембардите и косата.

Работи со 1 ААА батерија и е идеален како за секојдневна употреба во домот така и за патување.

Напиши мислење

Видени производи