Миксер чаша за кафе или чај

Цена
750ден. 399ден.

Заштеда 351ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
SSM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

За сите љубители на нескафе и инстант кафе оваа чаша е идеален сопатник и подарок.
Миксер чашата овозможува брзо и лесно да ја изматите содржината во чашата и да имате инстантно подготвен утрински напиток.
Чашата работи на батерии и е лесно пренослива, а воедно со неа имате и капаче со кое можете безбедно да го приготвите и носите со себе вашиот омилен пијалок, или да ја користите додека возите или патувате.

Миксер чашата има копче за вклучување кое е погодно поставено на врвот на рачката за држење така што лесно можете да го вклучите
Пијалокот секогаш ќе биде во посакуваната температура и идеално изматен за вас.


Напиши мислење

Видени производи