Мини црево 10m во ролна со распрскувачки пиштол со 7 функции

  • Мини црево 10m во ролна со распрскувачки пиштол со 7 функции
Цена
750ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9077
Производители
TONS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • Должина: 10м
  • Вклучена ролна+прскалка
  • 7 функции на прскалката
Напиши мислење

Видени производи