Држач на 2 четки и дозер за паста + чашка за вода
Одличен за децата но и за возрасните и е слатка декорација за во вашата бања.
Навистина добар за поттикнување на здрави навики кај децата.Напиши мислење

Minions Wash Kit - Детски дозер за паста и четка

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
450ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2037

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи