• MS Industrial Freeze Kулер за лаптоп 15,6"

Карактеристики на MS Industrial Freeze Kулер за лаптоп 15,6"/син:

  • брзина на вентилаторот: 700RPM;
  • 2 USB порта;
  • проток на воздух: 32CFM;
  • сино LED светло.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

MS Industrial Freeze Kулер за лаптоп 15,6"

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
736ден. 545ден.

Заштеда 191ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
0160691
Производители
MS Industrial

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи