• MS Industrial TBL-09 7" Кожна футрола за таблет

MS Industrial TBL-09 7" Кожна футрола за таблет до големина 7":

  • превртена кожа,
  • боја: црна.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

MS Industrial TBL-09 7" Кожна футрола за таблет

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
397ден. 294ден.

Заштеда 103ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
0160595
Производители
MS Industrial

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи