• MUHLER Тостер MHT-888G

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • грил плочи;
  • нелепливи плочи;
  • ‘On’ and ‘Ready’ индикатор;
  • автоматска контрола на температура;
  • гумени ногички;
  • сталак за компактна храна;
  • 750W, 230V/50Hz.
Напиши мислење

MUHLER Тостер MHT-888G

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.499ден. 1.199ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
001002
Производители
MUHLER

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи