Нелеплива правоаголна тава за скара 24cm

Цена
649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AS30184

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Нелеплива правоаголна тава за скара.

Тава со која ќе можете да приготвите перфектна скара директно на вашиот електричен шпорет или да ја сместите во рерната и да испечете вкусно јадење.

Перфектна за домашна употреба, лесна за одржување и миење и сигурно ќе биде вашиот омилен реквизит во кујната

Големина: 24cm.

Напиши мислење

Видени производи