Нелеплива правоаголна тава за скара.

Тава со која ќе можете да приготвите перфектна скара директно на вашиот електричен шпорет или да ја сместите во рерната и да испечете вкусно јадење.

Перфектна за домашна употреба, лесна за одржување и миење и сигурно ќе биде вашиот омилен реквизит во кујната

Големина: 28cm.

Напиши мислење

Нелеплива правоаголна тава за скара 28cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
750ден.
Достапност:
Код на продуктот:
AS30184
  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи