Цена
2.599ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7173061
Производители
Kegi Shoes

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Детски спортски патики со актуелни акценти на емотивната насмевка, истакнати сребрени детали за модерна визија. Со врвки и патент за лесно облекување и цврсто прицврстување. Кожна постава и кожни влошки. Флексибилни и меки ѓонови со систем Flexi step.

БИТНО!!!

 • 26 одговара на 16.5 cm должина на влошка
 • 27 одговара на 17.1 cm должина на влошка
 • 28 одговара на 17.8 cm должина на влошка
 • 29 одговара на 18.5 cm должина на влошка
 • 30 одговара на 19.1 cm должина на влошка
 • 31 одговара на 19.8 cm должина на влошка
 • 32 одговара на 20.4 cm должина на влошка
 • 33 одговара на 21.1 cm должина на влошка
 • 34 одговара на 21.8 cm должина на влошка
 • 35 одговара на 22.5 cm должина на влошка
 • 36 одговара на 23.2 cm должина на влошка
FLEXI STEP

За да вашиот чекор биде како да одите бос!

Уште со првите чекори на детето сакаме да дадеме можност на ногата да се развива природно, за да пораснат здрави и силни. Затоа направивме иновативен флекси степ систем. Тој обезбедува флексибилност на стапала токму таму каде е природното свиткување на стапалото на детето.


  Напиши мислење

  Видени производи