OK BABY Onda Evolution Анатомска гумирана када

Цена
2.490ден. 2.250ден.

Заштеда 240ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BSM280
Производители
Ok Baby

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Када со вграден анатомски гумиран дел, вграден термометар и дрен за испуштање на водата. Оваа кадичка е идеално осмислена и направена да ви го олесни капењето на вашето бебе особено во првите месеци од неговиот живот. Вградениот гумиран анатомски дел го олеснува капењето и безбедно може да го капе само еден родител, бидејки испакнатиот дел и гумираната комфона подлога спречува лизгање на бебето. Температурата на водата е секогаш е на оптимално ниво благодарение на вградениот термометар. Можност да се постави на Ok Baby сталажа или Ok Baby држачи за на када.

Двострана функционалност:

  • Од 0 до 6 месеци ( анатомски дел ) - ја користите оваа положба од првото капење кога детето има само неколку дена, се додека не седи само.
  • Од 6 + месеци ( до не потешко од 15кг ) - оваа положба ја користите кога детето може само да седи.

Димензии: 54 cm x 28 m cx 94 cm.

Напиши мислење

Видени производи