• OPERA Батерија за бања

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендиран кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години.

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • цевка: 9 см,
  • кертриџ: 40мм,
  • SEDAL,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

OPERA Батерија за бања

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.970ден. 2.978ден.

Заштеда 992ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
83103
Производители
OPERA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи