• OPERA Батерија за мијалник, цевка 9cm

Новата линија на комфорни батерии Opera, му дава на робусниот дизајн, помеки форми, удобни за вашите раце. Mоже да се пофали со тројно полираниот хром, масивен дизајн и тивка работа, благодарение на брендираниот кертриџ - SEDAL, опремен со терморегулационен прстен.

Главни технички параметри: 

  • цевка: 9cm
  • кертриџ: 40mm,
  • SEDAL,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

OPERA Батерија за мијалник, цевка 9cm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.727ден. 2.045ден.

Заштеда 682ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
83002
Производители
OPERA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи