• OPERA Батерија за мијалник телескопска, со туш

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендираниот кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години.                  

Главни технички параметри:

  • должина на црево 150cm,
  • орекинувач нормал/туш кертриџ: 40mm,
  • SEDAL,
  • материјал: МАТ.
Напиши мислење

OPERA Батерија за мијалник телескопска, со туш

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.890ден. 2.918ден.

Заштеда 972ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
83019M
Производители
OPERA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи