OPERA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

  • OPERA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна
Цена
3.495ден. 2.621ден.

Заштеда 874ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
83007
Производители
OPERA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендиран кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години.                    

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • права цевка: 20cm,
  • кертриџ: 40mm,
  • SEDAL,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

Видени производи