• OPERA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендиран кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години. 

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • закривена цевка 20cm,
  • кертриџ: 40mm,
  • SEDAL,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

OPERA Батерија за мијалник/садопер - ѕидна

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.580ден. 2.685ден.

Заштеда 895ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
83011
Производители
OPERA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи