Главни технички параметри:

  • (-) 4-5,5mm;
  • PH 1-2;
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Одвртувач 4 во 1, CrV

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
159ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8819106
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи