• ПАКЕТ: Батериска бормашина MP-CDL012 + Аголна брусилка MP-AG006

Батериска бормашина MP-CDL012 

Батерија: 10.8V/1300mAh Li-Ion

Вртежи: 0-550/min

Вртежен момент: 18+1

Време на полнење: 3-5часa


Аголна брусилка MP-AG006

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 11.000/min

Големина на диск: 115mm

Навој: M14

Напиши мислење

ПАКЕТ: Батериска бормашина MP-CDL012 + Аголна брусилка MP-AG006

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.200ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631060
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи