• ПАКЕТ: Ударна бормашина MP-ID002 + Аголна брусилка MP-AG006

Ударна бормашина MP-ID002

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 0-3000/min

Дупчење во:

» метал: 13mm

» дрво: 25mm

» бетон: 16mm

Футер: 13mm

Реверс

Ударна функција

Тежина: 1.7kg.


Аголна брусилка MP-AG006

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 11.000/min

Големина на диск: 115mm

Навој: M14

Напиши мислење

ПАКЕТ: Ударна бормашина MP-ID002 + Аголна брусилка MP-AG006

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.590ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631061
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи