• PLAMEN Камин на цврсто гориво Glas Franklin

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • капацитет на греење: 200 m3;
 • моќност на греење: 10 kw/13 kw max.;
 • енергетска ефикасност: 74,1%;
 • отвор за излезни гасови: o 150 mm;
 • висина на излезен отвор (од дно): 690 mm;
 • димензии на отвор за ложење (ш/в): 560 x 185 mm;
 • димензии на ложиште (ш/в/д): 550 x 260 x 310 mm;
 • димензии на печката (ш/в/д): 860 x 800 x 630 cm;
 • тежина: 145 kg.
Напиши мислење

PLAMEN Камин на цврсто гориво Glas Franklin

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
23.999ден. 20.900ден.

Заштеда 3.099ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9143559
Производители
Plamen

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи