• PLAMEN Печка на цврсто гориво Amity 3

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • капацитет на греење: 160 m3;
 • моќност на греење: 8 kw/11 kw max.;
 • енергетска ефикасност: 71,3%;
 • отвор за излезни гасови: o 120 mm;
 • висина на излезен отвор (од дно): 520 mm;
 • димензии на отвор за ложење (ш/в): 335 x 190 mm;
 • димензии на ложиште (ш/в/д): 490 x 340 x 290 mm;
 • димензии на печката (ш/в/д): 597 x 764 x 519 cm;
 • тежина: 122 kg.
Напиши мислење

PLAMEN Печка на цврсто гориво Amity 3

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
22.499ден. 19.600ден.

Заштеда 2.899ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9143561
Производители
Plamen

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи