Шарена пластична коцка со различни активности на секоја страна која ги потикнува децата да учат во исто време додека се играат.

Димензии на кутијата се: 19 x 16 x 19 см.

Играчката е наменета за деца на возраст над 18 месеци.

Гаранција на производот: 12 месеци.

Напиши мислење

PLAYGO Голема шарена коцка

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.770ден. 1.460ден.

Заштеда 310ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
0125171
Производители
PlayGo

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи