Pop Up Spice Rack е најпрактичниот сет за зачини кој досега сте го виделе.

Едноставен и лесен за користење.

- Ставете го зачинот во садот

- Затворете го со капачето

- При користење само повлечете го капачето нагоре и зачинете, а потоа повторно вратете го капачето 

Сетот содржи:

- 6 сада за зачини,

- Уникатен држач за да не зафаќаат простор.

Напиши мислење

Pop Up Spice Rack Сет за зачини

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
popupspicerack2

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи