Поштенско сандаче - 1104

  • Поштенско сандаче - 1104
Цена
1.150ден. 650ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1104
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:

  • Димензии: 25 cm х 18 cm х 5 cm
  • Модел: PB-002
Напиши мислење

Видени производи