Поштенско сандаче - 4630

  • Поштенско сандаче - 4630
Цена
2.250ден. 1.999ден.

Заштеда 251ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4630
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:

  • Димензии: 37 cm х 36 cm х 13 cm
  • Модел: SLB-009
Напиши мислење

Видени производи