Поштенско сандаче - 4633

  • Поштенско сандаче - 4633
Цена
2.150ден. 1.690ден.

Заштеда 460ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4633
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:

  • Димензии: 39,5 cm х 27 cm х 11,5 cm
Напиши мислење

Видени производи