Поштенско сандаче - 4634

  • Поштенско сандаче - 4634
Цена
4.250ден. 3.599ден.

Заштеда 651ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4630
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:

  • Димензии: 39,5 cm х 36,5 cm х 11,5 cm
Напиши мислење

Видени производи