• RADE KONCAR Апарат за заварување MMA-200A ИНВЕРТЕР

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • исправувач за заварување;
 • приклучен напон: 230 +/- 10-% V;
 • струја: 20-220A;
 • интермитенца: 60% - 220А ; 100%-140A;
 • електрода: мм 1,6-4;
 • напон на празен од 62V;
 • куќиште на апарат метал;
 • ладење со вентилатор;
 • димензии: 375 х 155 х 232;
 • тежина: 7,3 кг.
Напиши мислење

RADE KONCAR Апарат за заварување MMA-200A ИНВЕРТЕР

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
22.400ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Rade Koncar MMA-200A ИНВЕРТЕР
Производители
Rade Koncar

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи