• RADE KONCAR Електричен тајфун SM 3

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • приклучен напон: 230V;
 • струја: 14,4;
 • вкупна сила: 3032W;
 • сила на грејач: 3000W;
 • регулација: 0/1,5/3;
 • проток на воздух: 190 м3/ч;
 • регулација на тепература: 0-40 C;
 • димензии: 365 х 330 х 320;
 • тежина: 6.5 кг.
Напиши мислење

RADE KONCAR Електричен тајфун SM 3

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.999ден. 4.999ден.

Заштеда 1.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
SIM-3
Производители
Rade Koncar

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи