• RAIDER Pro Аголна брусалка RD-AG39, 1200W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 1200W;
  • вртежи: 4.000-11.0000/min;
  • диск: 125 x 22.2mm;
  • потециометар.
Напиши мислење

RAIDER Pro Аголна брусалка RD-AG39, 1200W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.790ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2340
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи