RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG01T, 2350W

  • RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG01T, 2350W
Цена
4.799ден. 4.290ден.

Заштеда 509ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2344
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 2350W;
  • вртежи: 6.000/min;
  • удари: 0-40.000/mm;
  • диск: 230 x 22.2mm;
  • ротирачка рачка.
Напиши мислење

Видени производи