RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG33, 550W

  • RAIDER Pro Аголна брусилка RD-AG33, 550W
Цена
1.790ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2439
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 550W;
  • вртежи: 11.000/min;
  • диск: 115 x 22.2mm.
Напиши мислење

Видени производи