КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 1200W;
  • вртежи: 600-3.000/min;
  • големина на дискот: 180mm;
  • тежина: 3.5kg;
  • регулатор на брзина.
Напиши мислење

RAIDER Pro Гравирка RD-MG06, 1200W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.899ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1194
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи