RAIDER Pro Машина за перење под притисок RD-HPC02, 1800W

  • RAIDER Pro Машина за перење под притисок RD-HPC02, 1800W
Цена
6.399ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5502
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Moќност: 1800W
  • Макс. притисок: 14MPa
  • Капацитет: 6.7l/min
  • Должина на црево: 4m
  • Должина на кабел: 5m
  • Тежина: 7.9kg.
Напиши мислење

Видени производи