• RAIDER Pro Моторна пила RD-GCS08, 2200W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • зафатнина: 50.1cm3;
  • моќност: 2200W;
  • вртежи: 3.200/min;
  • резервоар за масло: 260ml;
  • резервоар за гориво: 550ml;
  • должина на мечот: 450mm;
  • тежина: 6.8kg.
Напиши мислење

RAIDER Pro Моторна пила RD-GCS08, 2200W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
9.160ден. 8.299ден.

Заштеда 861ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5511
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи