• RAIDER Pro Пневматска хефталица RD-AS01

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • притисок: 0.7Mpa;
  • конектор: 1/4'';
  • муниција: 6-16mm;
  • 12.8 x 1mm;
  • магацин: 120pcs;
  • тежина: 0.85kg.

Гаранција: 6 месеци.

Напиши мислење

RAIDER Pro Пневматска хефталица RD-AS01

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.799ден. 2.399ден.

Заштеда 400ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
326
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи