RAIDER Pro Рачен циркулар RDP-CS26, 1350W

  • RAIDER Pro Рачен циркулар RDP-CS26, 1350W
Цена
4.700ден. 4.299ден.

Заштеда 401ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7160
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 1350W;
  • вртежи: 4.500/min;
  • пила: Ø190xØ20x18T;
  • сечење во дрво;
  • тежина: 4.6kg.
Напиши мислење

Видени производи