RAIDER Pro Шлајферка RDP-SA22, 200W

  • RAIDER Pro Шлајферка RDP-SA22, 200W
Цена
2.240ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7162
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 200W;
  • вртежи: 6.000-12.000/min;
  • плоча: 90 x 187mm;
  • тежина: 2kg;
  • аспиратор;
  • регулатор на вртежи.
Напиши мислење

Видени производи