RAIDER Pro Шлајферка RDP-SA23, 320W

  • RAIDER Pro Шлајферка RDP-SA23, 320W
Цена
2.699ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7163
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 320W;
  • вртежи: 12.000/min;
  • плоча: 115 x 230mm;
  • тежина: 2.1kg;
  • аспиратор;
  • регулатор на вртежи.
Напиши мислење

Видени производи