• RAIDER Pro Шлајферка со ролна RD-BS07, 1010W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 1010W;
  • вртежи на ролна: 120-380/min;
  • големина на ролна: 76 x 533mm;
  • тежина: 3.5kg;
  • аспиратор за прашина;
  • регулатор на вртежи.
Напиши мислење

RAIDER Pro Шлајферка со ролна RD-BS07, 1010W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.800ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5809
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи