• RAIDER Pro Штрафилица RD-CDD01, 300W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 230V~50Hz;
 • моќност: 300W;
 • вртежи: 0-800/min;
 • дупчење во:

          * дрво: 16mm,

          * метал: 10mm,

 • футер: 0.8-10mm;
 • макс. момент на затегање: 16Nm;
 • контрола на затегање: 16+1;
 • тежина: 1.4kg;
 • реверс.
Напиши мислење

RAIDER Pro Штрафилица RD-CDD01, 300W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2793
Производители
RAIDER Pro

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи