RAIDER Pro Убодна пила RD-JS25, 650W

  • RAIDER Pro Убодна пила RD-JS25, 650W
Цена
2.750ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7158
Производители
RAIDER Pro

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 650W;
  • вртежи: 500-3.000/min;
  • сечење во:

            * метал: 10mm,

            * дрво: 80mm;

  • агол на работа: 45°C;
  • тежина: 2.16kg;
  • аспиратор.
Напиши мислење

Видени производи