RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID02, 760W

 • RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID02, 760W
Цена
2.499ден. 2.180ден.

Заштеда 319ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1337
Производители
RAIDER Pro

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 230V¬50Hz;
 • моќност: 760W;
 • вртежи: 0-2600/min;
 • удари: 0-40.000/mm;
 • дупчење во:

           * метал: 13mm,

           * дрво: 25mm,

           * бетон: 16mm;

 • футер: 1.5-13mm;
 • регулатор на вртежи;
 • реверс;
 • ударна функција.
Напиши мислење

Видени производи