• RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID27, 550W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 230V¬50Hz;
 • моќност: 550W;
 • вртежи: 0-2800/min;
 • дупчење во:

           * метал: 13mm,

           * дрво: 25mm,

           * бетон: 16mm;

 • футер: 13mm;
 • регулатор на вртежи;
 • реверс;
 • ударна функција;
 • самозатегнувачки футер.
Напиши мислење

RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID27, 550W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.230ден. 1.860ден.

Заштеда 370ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1792
Производители
RAIDER Pro

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи