Карактеристики:
 • Зафатнина: 25.4cm3
 • Моќност: 0.75kW
 • Вртежи: 3200 rpm
 • Дијаметар на конец: 430mm
 • Дебелина на конец: 2.4mm
 • Дијаметар на нож: 255mm
 • Должина: 165cm
 • Тежина: 6.17kg
 • Гаранција: 1 година
Напиши мислење

RaiderPro Тример за трева на бензин RD-GBC03

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.700ден. 4.990ден.

Заштеда 1.710ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5512
Производители
RAIDER Pro

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи