ROHNSON Мини тостер R-217

Цена
1.190ден. 899ден.

Заштеда 291ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
0000064
Производители
Rohnson

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 750W;
  • нелепливи плочки;
  • светлосен индикатор;
  • изолирана горна површина за заштита од висока температура;
  • боја: бела.
Напиши мислење

Видени производи