ROHNSON Мулти сецко R-519

Цена
999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
000052
Производители
Rohnson

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќен 300 W мотор макс;
  • сече, пасира, меша и миксира;
  • копчето за турбо;
  • сад од 500 ml;
  • метален нож.
Напиши мислење

Видени производи