КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќен 500W мотор;
  • двојно сечило ( не'рѓосувачки челик );
  • сад со капацитет 700ml;
  • сецка, блендира, меле, микса, пасира;
  • безбедносен систем;
  • турбо функција.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

ROHNSON Мулти сецко R-522

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.999ден. 1.699ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
000062
Производители
Rohnson

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи