• ROHNSON Рачен миксер R-552

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 250 W;
  • 5 брзини;
  • 2 функции;
  • turbo функција;
  • 2 маталки за матење;
  • 2 маталки за месење тесто;
  • боја: бела.
Напиши мислење

ROHNSON Рачен миксер R-552

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.399ден. 1.190ден.

Заштеда 209ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
000055
Производители
Rohnson

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи