• ROHNSON Тостер R-207 inox

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • тостер - скокалче;
 • јачина: 750 W;
 • 6 степени на јачина на печење;
 • 2 отвори со ширина од 32мм;
 • автоматско исклучување;
 • не загревачка надоворешност;
 • копче за брзо печење;
 • нелизгава подлога;
 • отвор за отстранување на трошки;
 • црна боја со иноксни страни.
Напиши мислење

ROHNSON Тостер R-207 inox

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.699ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
000054
Производители
Rohnson

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи